Zawieszenie udzielania świadczeń w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

Drodzy Pacjenci

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, stawiając ponad wszystko Wasze i nasze bezpieczeństwo oraz biorąc pod uwagę rekomendację Krajowej Izby Fizjoterapii, Narodowego Funduszu Zdrowia, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich wizyt zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie do dnia 30 marca. Jednak ten termin może ulec wydłużeniu o czym poinformujemy Państwa odpowiednio wcześniej.

Pomimo zachowania najwyższych standardów higieny, przed wejściem do gabinetu oraz wywiadu podmiotowego i epidemiologicznego nikt nie jest w stanie przewidzieć czy ktoś zarażony dzień wcześniej np. w pracy lub komunikacji miejskiej nie trafi do gabinetu jeszcze bez uchwytnych symptomów zarażenia.

Pamiętajcie, że wśród Naszych rodzin jest wiele osób w wieku podeszłym czy też z chorobami przewlekłymi i to Oni są najbardziej narażeni na powikłania.

Z tego miejsca prosimy o rozwagę i odpowiedzialność za zdrowie swoje i swoich bliskich, a co za tym idzie możliwie w jak największym stopniu ograniczenie kontaktów z innymi i pozostanie w domach.

Korzystajcie tylko z oficjalnych źródeł informacji:
https://www.gov.pl/web/zdrowie/wiadomosci
https://www.gov.pl/…/zdr…/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

Nie zostawiamy Was bez opieki – w razie pytań dotyczących Państwa dolegliwości – jak pomóc sobie w sytuacjach nagłych, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu:

Daniel Matłosz tel. 790 608 080
Mariusz Ziobro tel. 787 646 035
Tomasz Góra tel. 530 244 122

Zdrowia…

Leave a reply